Zvolte si typ nemovitosti

O mně

Absolvoval jsem Strojní průmyslovku v České Lípě a poté též Strojní fakultu na Technické Universitě v Liberci. Pracoval jsem více 20 let v několika průmyslových firmách a prošel různými technickými, obchodními i manažerskými pozicemi.

Mojí každodenní prací byla též komunikace s kolegy, zákazníky i dodavateli. Z vlastní zkušenosti vím, že osobní přístup a budování oboustranně spokojených obchodních vztahů skutečně přináší lepší a dlouhodobé výsledky. Mám víceleté osobní zkušenosti s pronájmem nemovitostí. Od výběru vhodného nájemce, až po předání a převzetí nemovitosti po ukončení smlouvy.

Také jsem prošel realizací kompletní rekonstrukce bytu, kde jsem mimo jiné řešil též přípravu podkladů pro stavební povolení, včetně statického posudku. Samostatnou kapitolou byl pak výběr firem či řemeslníků a dohled nad realizací díla. Toto mě určitě obohatilo a pomohlo vidět tuto oblast reálněji.

Na vlastní kůži jsem si vyzkoušel, jaké to je, když se jako klient cítíte jen jako další kus, jako pouhá další zakázka bez jakéhokoliv zájmu. Mým klientům naslouchám a jejich potřeby a očekávání jsou pro mě zásadní. Jsem totiž přesvědčen, že pro nalezení optimální cesty k společnému cíli je to velmi důležité a nezbytné. Férovost, pravidelná komunikace, spolehlivost a pomoc klientovi v jeho konkrétní situaci to jsou pro mě ingredience pro budování dlouhodobých vztahů. To lze pouze pokud budete spokojeni. Vaše spokojenost je tedy mým hlavním cílem.

Ve volném čase se věnuji sportu, pobytu v přírodě a vysokohorské turistice. Rád poznávám nová místa a zajímavé lidi.

Máte dotazy? Neváhejte mě kontaktovat: