Zvolte si typ nemovitosti

Postup spolupráce

 • 1. Zjištění vašich potřeb a očekávání

  Podíváme na to, co potřebujete a řekneme si v čem vám dokáži pomoci.
 • 2. Prohlídka nemovitosti a stanovení ceny

  Společně si prohlédneme vaší nemovitosti. Posoudíme specifika a na základě cenových dat a dalších informací stanovíme prodejní cenu pro rychlý a úspěšný prodej.
 • 3. Profesionální fotografie a prodejní prezentace

  Zajistím zpracování profesionální prezentace vaší nemovitosti (2D, 3D, Home staging či video prohlídky) pro její další marketing. Podle domluvy proběhne efektivní inzerce na největších a nejnavštěvovanějších realitních serverech v ČR. Využijeme síly značky RE/MAX a spolupráci s ostatními makléři v rámci jedné referenční provize při prodeji vaší nemovitosti.
 • 4. Efektivní prohlídky se zájemci

  Postarám se o předvýběr vhodných zájemců a představení prodávané nemovitosti. Také o organizace prohlídkových dnů a zastupování vašich zájmů.
 • 5. Výběr nejlepší nabídky a rezervační smlouva

  Budete mít pravidelný přehled mých aktivitách, které se týkají prodeje vaší nemovitosti. Součástí bude také vyhodnocení nabídek, doporučení dalších kroků i zpětná vazba od zájemců. Po výběru nejlepší nabídky připravím rezervační smlouvu pro složení blokovacího depozita (rezervačního poplatku).
 • 6. Uzavření kupní smlouvy

  Kupní smlouva je klíčovým dokumentem obchodu. Připravím ji s našim právníkem, který se specializuje na realitní právo. Odsouhlasenou kupní smlouvu podepíše kupující a prodávající v sídle realitní kanceláře.
 • 7. Kupní cena a katastr nemovitostí

  Kupující zaplatí kupní cenu. Kupní cena bude složena v bezpečné advokátní úschově. RE/MAX používá pouze certifikované advokátní kanceláře. Podáme vklad do katastru nemovitostí a ohlídám převod nemovitosti.
 • 8. Uvolnění kupní ceny a předání nemovitosti

  Dohlédnu na uvolnění kupní ceny u uschovatele. Zorganizuji předání nemovitosti mezi prodávajícím a kupujícím. Bude k tomu sepsán protokol o předání nemovitosti včetně odečtů všech dostupných médií.